Poznańskie Klasyki Nocą znów zagoszczą pod Stadionem Miejskim

Autor: A. Karczewska fot. Joanna archiwum
REKLAMA

Już dziś kolejne spotkanie Poznańskich Klasyków Nocą pod Stadionem Miejskim w Poznaniu. To okazja, by zobaczyć motoryzacyjne perełki i klasyki samochodow

Poznańskie Klasyki Nocą to cykliczne spotkania, które odbywają w czwartki na parkingu przy Stadionie Miejskim. To zlot kultowych samochodów z dawnych lat, a wśród nich zawsze znajdą się prawdziwe motoryzacyjne perełki.

Wydarzenie cieszy się zainteresowaniem zarówno wśród miłośników motoryzacji, jak i tych, którzy nie są aż tak zorientowani w temacie. Pod stadionem można zobaczyć zarówno najmłodszych, dla których to okazja do poznania samochodów „z dawnych lat”, jak i tych starszych, którzy chętnie wspominają poszczególne modele pojazdów, które były modne za czasów ich młodości.

Choć pod stadion przyjeżdżają głównie samochody, to przy każdym spotkaniu swoje „5 minut” mają również pojazdy specjalne, rowery czy inne jednoślady sprzed lat.

Początek Poznańskich Klasyków Nocą o godzinie 20:00. Wydarzenie potrwa do 22:00. Wjazd możliwy jest od strony ul. Rumuńskiej.

Wstęp jest bezpłatny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA