Targi Mody Poznań stawiają na ekologię i ochronę środowiska

Autor: A. Karczewska fot. MTP
REKLAMA

Rozpoczynają się Targi Mody Poznań, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. W targowych pawilonach MTP swoją ofertę przedstawia prawie 250 wystawców z Polski i zagranicy. Nie brakuje również rozwiązań tzw. zrównoważonej mody, która jest zgodna z coraz ważniejszymi dla społeczeństwa kwestiami eko i zero waste.

Targi Mody Poznań to okazja zarówno do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, jak i zakupu najnowszych kolekcji odzieży damskiej, męskiej, obuwia i dodatków. Swoje kolekcje prezentuje niemal 250 projektantów i producentów z Polski, Hiszpanii, Niemiec, Szwajcarii, Włoch, Ukrainy czy Turcji.

W tym roku, by promować i zwiększać świadomość społeczeństwa o ochronie środowiska i ekologii, rozszerzono ofertę targową. Powstała specjalna Strefa Eko, w której prezentowane są firmy, dla których priorytetem zarówno w produkcji jak i w codziennej pracy jest zrównoważony rozwój. Specjaliści z tej dziedziny biorą także udział w Kongresie Fachowców, opowiadając o swoich doświadczeniach i trendach, które warto wykorzystać w modowym biznesie.

Targi odbywać się będą w dniach 27-28 sierpnia, w godzinach 9:00-17:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA