25 lat minęło! Trochę o historii...

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Na początku lat 90. sprzedażą samochodów marki Renault w Poznaniu zajmowało się kilka firm. Dwie z nich – Euroimpex, i Compol, postanowiły połączyć swoje siły.  W ten sposób powstała firma Auto Compol, która od ponad dwóch dekad działa w stolicy Wielkopolskii sprzedając samochody Renault i Dacia. To właśnie w dniu 1.06.1994 roku podpisana została umowa o współpracy z Koncernem Renault .

Trochę o teraźniejszości ...   

Obecnie firma Auto Compol zatrudnia ponad 70 osób. Dodatkowo w salonach i serwisach doświadczenie zdobywają adepci szkół mechanicznych. Prowadzimy działalność w trzech obiektach . Pierwszy i najstarszy salon mieści się przy ul. Kazimierza Wielkiego, niespełna 800 metrów od poznańskiej Starówki. Salon w centrum miasta to miejsce, do którego poznaniacy się  przyzwyczaili i chętnie go odwiedzają. 

Drugi obiekt znajduje się w Luboniu przy ulicy Rivoliego 2b. Prowadzimy tam serwis Renault i Dacii, a także blacharnię–lakiernię, która obsługuje wszystkie nasze lokalizacje .Trzeci, najnowszy salon, został wybudowany w 2011 r. przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu. Prezentowane są tam samochody marki Renault oraz auta używane, zaś serwis mechaniczny został przystosowany do obsługi samochodów dostawczych. W tym roku salon został zmodernizowany wg  aktualnych standardów i zyskał nowe oblicze. 

Staramy się wspierać lokalne akcje społeczne – jesteśmy między innymi Patronem „ Uśmiechniętego Dnia „ organizowanego dla dzieci z domów dziecka, od lat wspieramy dziecięcy festiwal folkloru Kids For Fun , jesteśmy obecni jako partner na Młodzieżowych Turniejach Motoryzacyjnych, propagujących wiedzę o ruchu drogowym. 

Staramy się też wspierać propagowanie sportu w Wielkopolsce  pomagając organizować zawody sportowcom amatorom – jak Mistrzostwa Polski w Pływaniu  jak i będąc Partnerem Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Wielkopolski. 

Trochę o przyszłości ... 

W najbliższej przyszłości planujemy rozbudować sieć naszych obiektów o nową lokalizację . 

Podziękowania ...

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom, tym, którzy mieli przyjemność korzystać z naszych usług jak i obecnym Klientom wiernym naszej firmie. To dzięki Wam już 25 lat istniejemy na rynku, to dla Was staramy się pracować nad poprawą jakości obsługi i to dla Was staramy się być jak najlepsi w tym co robimy. 

Aby uświetnić tak wspaniały jubileusz przygotowaliśmy dla Was niespodzianki . 

Dla poszukujących nowego samochodu trwa specjalna promocja : 25 samochodów Renault w super atrakcyjnej cenie . 

Dla Klientów serwisu - co miesiąc nowa promocja , w sierpniu – zabezpieczamy samochody przed gryzoniami ! 

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.autocompol.pl ,  jak również zapraszamy na  naszego facebooka https://pl-pl.facebook.com/AutoCompol/.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA