Jaka pogoda będzie w niedzielę?

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Na południu przelotne opady deszczu i burze – lokalnie z gradem. Poza tym słonecznie. Temperatura maksymalna w dzień od 26 st. na Suwalszczyźnie do 31 st. C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90km/h, wschodni.

W poniedziałek na południu przelotne opady deszczu i burze – lokalnie z gradem. Poza tym słonecznie. Temperatura maksymalna w dzień od 27 st. na Suwalszczyźnie do 32 st. C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90km/h, wschodni.

We wtorek na południu i zachodzie przelotne opady deszczu i burze – lokalnie z gradem. Poza tym słonecznie. Temperatura maksymalna w dzień od 27 st. na Suwalszczyźnie do 32 st. C na Pomorzu Zachodnim, Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90km/h, południowo-wschodni.

W środę na Suwalszczyźnie i Dolnym Śląsku pogodnie. Poza tym przelotne opady deszczu i burze – lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna w dzień od 26 st. na Suwalszczyźnie do 33 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90km/h, południowo-wschodni.

W czwartek na Dolnym Śląsku pogodnie. Poza tym przelotne opady deszczu i burze – lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna w dzień od 25 st. na Suwalszczyźnie do 33 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90km/h, południowo-wschodni.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA