Senioralna Potańcówka na Wolnym

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Największe hity zespołu Bogdan Trojanek & Terne Roma zabrzmią we wrześniu na Wolnym Dziedzińcu UMP. Tegoroczna senioralna "Potańcówka na Wolnym" będzie okazją do dobrej zabawy w rytmie muzyki lat 60., 70. i 80.

Potańcówka na Wolnym odbędzie się w tym roku 8 września w godz. 16-20.00 na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania. Na poznańskich seniorów czekać będzie wiele niespodzianek i konkursów oraz drobny poczęstunek. Gwiazdą wieczoru będzie Bogdan Trojanek z zespołem Terne Roma, który zagra swoje największe hity.

Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie będzie można rezerwować - aż do ich wyczerpania - 28 sierpnia od godz. 14 pod numerem tel. Biura Poznań Kontakt: 61 646 33 44 (po połączeniu należy wybrać 0 lub 1, a następnie 0). Należy przy tym podać numer Karty Seniora - "Poznańskiej Złotej Karty" oraz swoje imię i nazwisko.

Jedna osoba w wieku 60+ może zarezerwować maksymalnie dwie pojedyncze wejściówki.

Można będzie je odebrać 4 września w Centrum Inicjatyw Senioralnych (przy ul. Mielżyńskiego 24), w godzinach 8-16. Karta Seniora potrzebna będzie zarówno przy odbiorze darmowych biletów, jak i przy wejściu na zabawę (minimum jedna na dwie osoby). 

Seniorzy, którzy odbiorą wejściówki, a z ważnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w potańcówce, mogą je przekazać wyłącznie innym osobom w wieku 60+, posiadającym Kartę Seniora - "Poznańską Złotą Kartę".

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA