Przebudowa mostu Lecha - zmiany w tymczasowej organizacji ruchu

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

W związku z pracami związanymi z przebudową północnej nitki mostu Lecha w najbliższy weekend nastąpią zmiany w tymczasowej organizacji ruchu.

Pierwsza zmiana zostanie wprowadzona już w nocy z piątku na sobotę, z 23 na 24 sierpnia. Kierowcy poruszający się ul. Bałtycką ze wschodu na zachód (od ul. Gdyńskiej w kierunku mostu) na jezdnię południową skrzyżowania z ul. Hlonda będą wjeżdżać bezpośrednio na skrzyżowaniu, a nie jak dotąd - tymczasową przewiązką.

Dodatkowo w sobotę, 24 sierpnia od godz. 6:00 do 17:00, na czynnej nitce południowej mostu uczestnicy ruchu będą mogli korzystać z jednego pasa jezdni w każdą stronę. W tym czasie odwodnienie przebudowywanej północnej nitki mostu będzie włączane do istniejącego kolektora deszczowego, co wymusi zamknięcie skrajnego pasa ruchu. Jest to konieczne, ponieważ włączenie i próby szczelności takiej instalacji muszą odbywać się w ciągu dnia, a prace będą wykonywane w bliskim sąsiedztwie jezdni, po której na co dzień odbywa się nieustanny, nasilony ruch drogowy.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA