Bowling na Ratajach otwarty po remoncie

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Nowe podesty, siedziska oraz zmieniony wystrój baru i szatni - tak prezentuje się po remoncie Bowling na osiedlu Piastowskim. Z odnowionego obiektu można już korzystać, a Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji szykują w sierpniu promocję dla miłośników gry w kręgle.

Remont ośrodka rozpoczął się pod koniec lipca. Odnowione zostały nie tylko główne pomieszczenia, ale też miejsca, do których nie dociera oko odwiedzających - magazyn i maszynownia. Gruntowną konserwację przeszły również maszyny bowlingowe.

 - Cieszymy się, że zdążyliśmy z remontem jeszcze w sierpniu - mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. - Do końca wakacji w dni powszednie mamy dla miłośników bowlingu promocję.

 W dniach 26-30 sierpnia ceny będą się kształtowały następująco:

- do godziny 15:00 - 20 zł,

- w godz. 15:00-17:00 - 30 zł,

- w godz. 17:00-19:00 - 50 zł,

- po godz. 19:00 - 60 zł.

Do końca sierpnia Oddział POSiR Rataje wydłużył godziny otwarcia Bowlingu w poniedziałek, środę i piątek. Obiekt będzie w te dni czynny już od godz. 10.00.

Remont tego obiektu to kolejna inwestycja przeprowadzona przez POSiR w Oddziale Rataje. Pod koniec lipca oddano do użytku zmodernizowany skatepark, a w zeszłym roku korty tenisowe z nowoczesnym zapleczem i kawiarenką.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA