W najbliższy weekend rozpocznie się naprawa nawierzchni na Rondzie Kaponiera

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

W najbliższy weekend – od godzin wieczornych w piątek (23 sierpnia) do godziny 4.00 w poniedziałek (26 sierpnia) prowadzone będą naprawy gwarancyjne nawierzchni drogowej na rondzie Kaponiera. Prace spowodują zamknięcie przejazdu na Kaponierze w relacjach od strony ulicy Św. Marcin w kierunku ul. Zwierzynieckiej oraz od strony ul. Zwierzynieckiej w kierunku ul. Św. Marcin. Ruch tramwajowy będzie się odbywał bez zmian, wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu i funkcjonowaniu linii autobusowych.

Naprawa nawierzchni na przejazdach tramwajowych będzie dotyczyć ciągu ul. Roosevelta, czyli od strony mostu Teatralnego i od strony mostu Dworcowego. Usuwanie usterek na węźle Kaponiera będzie się odbywało w ramach gwarancji.

Miejski Inżynier Ruchu informuje: od piątku - 23 sierpnia (godz. 22.00) do poniedziałku, 26 sierpnia (godz. 4.00) niemożliwy będzie przejazd po tarczy ronda w osi Święty Marcin – Zwierzyniecka oraz Zwierzyniecka – Święty Marcin. Sygnalizacja świetlna na rondzie będzie w tym czasie wyłączona.

Objazd z ul. Św. Marcin w kierunku wschodnim wyznaczono ulicami: Roosevelta, Dąbrowskiego, Mickiewicza i Słowackiego.

Objazd z ul. Zwierzynieckiej w kierunku centrum wyznaczono ul. Roosevelta, mostem Dworcowym, ul. Matyi i al. Niepodległości.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA