"Uśmiechnij się!" podczas Lata na Madalinie

Autor: A. Karczewska fot. Lato na Madalinie fb
REKLAMA

Rozpoczyna się kolejny weekend z atrakcjami w dawnej zajezdni tramwajowej przy ul. Madalińskiego. W tym tygodniu organizatorzy Lata na Madalinie zachęcają uczestników do... uśmiechu.

Co tydzień na Madalinie pojawia się nowe wyzwanie, które stanowi motyw przewodni niektórych z atrakcji. Nie brakuje także stałych punktów programu.

Sobota rozpocznie się od "rozruchu", czyli zajęć ruchowych "Sprawny Maluch", które rozpoczną się o godzinie 11:30. O 12:45 przyjdzie czas na naukę podczas "Anglo Malucha", czyli lekcji języka angielskiego dla najmłodszych. Tuż po nich, o godzinie 13:30 swoje zajęcia "Angielski w działaniu" rozpoczną nieco starsze dzieci.

O 14:30 ponownie okazja do ruchu, ponieważ właśnie wtedy na Madalinie rozpoczną się "Tańce-Hulańce", a pół godziny później kolejny turniej "Zagraj w siatę na Madalinie".

Na 15:30 zaplanowano uśmiechnięte warsztaty z Wujkiem Ogórkiem, a godzinę później kolejny powód do uśmiechu - spotkanie z Kawalerem Orderu Uśmiechu Włodzimierzem Marciniakiem oraz warsztaty. Na koniec na uczestników czekać będzie wata cukrowa.

Na koniec dnia, o godzinie 18:00 Kino na Madalinie, czyli filmy Poznańskiej Fundacji Artystycznej i Interteatr.

Z kolei niedzielę rozpoczną maluchy podczas gimnastyki buzi i języka "Logo Maluch" o godzinei 11:30. Godzinę później integracyjne zajęcia sensoryczne dla najmłodszych "Senso-Maluch".

Ciekawie zapowiada się godzina 13:30, kiedy to rozpoczną się kolejne Integry, czyli spotkania przy grach integracyjnych - towarzyskich, planszowych i karcianych dla ludzi w różnym wieku.

Godzina 14:30 to Bańki i balony - najlepsza recepta na uśmiech, a 16:00 Breakdance na Madalinie - integracyjne zajęcia taneczne dla każdego. Dzień zakończy tradycyjne Madalingo, czyli bingo z nagrodami o godzinie 17:30.

Wszystkie zajęcia i atrakcje na Madalinie są bezpłatne.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA