The Color Run, kolorowe emocje ponownie w Poznaniu

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Kolorowe emocje ze zdwojoną siłą wracają do Poznania, a wszystko to za sprawą The Color Run, który już 7 września odbędzie się nad Jeziorem Maltańskim. Wrześniowe wydarzenie będzie doskonałą okazją do przedłużenia wakacji i naładowania baterii pozytywną energią, tak, by wystarczyło ich na jesienne dni.

7 września w Poznaniu zapowiada się wyjątkowo kolorowo. Nad Jezioro Maltańskie zawita The Color Run, który namaluje uśmiechy na twarzach mieszkańców stolicy Wielkopolski i okolic. Każdy niezależnie od wieku i kondycji fizycznej będzie mógł wspólnie z rodziną, znajomymi, przyjaciółmi spędzić magiczne chwile, podczas najszczęśliwszych 5 kilometrów. The Color Run pozwala przeżyć wręcz bajkowe chwile w otoczeniu szczęśliwych ludzi.

Start w The Color Run był jak baśniowa przygoda. Nagle z codzienności, z mają całą rodziną wpadliśmy w nieznany nam dotąd świat barw, gdzie wszyscy byli niezwykle rozpromienieni i szczęśliwi.  Pierwszy raz widziałam chyba tyle radości na tak wielu twarzach, a ta kolorowa aura spowodowała, że chcieliśmy by nasz bieg, czy też niekiedy spacer trwał jak najdłużej - dodaje. - Nie tylko dla mnie i mojego 4 letniego syna był to magiczny czas. Mój nastolatek, oderwany od ulubionego narzędzia - komputera również zauroczył się tym wydarzeniem. W tym roku w powiększonym składzie ponownie weźmiemy udział w The Color Run i przez chwilę poczujemy się, jak w bajce.
wspomina Agnieszka.

W tym roku, The Color Run zaskoczy nawet stałych bywalców, bo wyjątkowa formuła biegu łącząca w sobie bieg, piknik i festiwal wzbogacona zostanie o nowości na trasie – stację z kolorową pianą i dmuchane przeszkody. 

W tej niecodziennej imprezie udział może wziąć każdy, kto pragnie poczuć się fenomenalnie i niecodziennie. Startujący mogą pokonać 5 kilometrów w stylu dowolnym: spacerując , biegnąc, a nawet tańcząc. To co liczy się najbardziej, to dobra zabawa!. Zapisy na wydarzenie możliwe są na stronie: https://thecolorrun.pl/pl/locations/poznan/, a ich pakiety startowe wahają się od 82 złotych do 136 złotych. Dzieci do 10 roku życia mogą wziąć udział bezpłatnie.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA