Studio Browar Wakacje

Autor: A. Karczewska
REKLAMA

Legendy motoryzacji i nowoczesny, współczesny salon, tajemnice pracy księgowych, sezon targowy i inwestycje Międzynarodowych Targów Poznańskich, nowa serialowa produkcja, którą interesuje się Netflix, trenerka biznesu i sezon letni na poznańskim lotnisku - to wszystko czeka na widzów kolejnego odcinka cyklu programów telewizyjnych portalu Codzienny Poznań "Studio Browar Wakacje". Niebywałą gratką będzie także zabytkowy samochód, w którym zostanie przeprowadzony jeden z wywiadów.

Studio Browar Wakacje to pierwszy w Poznaniu lifestylowy program telewizyjny nadawany w formie otwartego studia z udziałem publiczności. Postanowiliśmy przenieść nasze studia z redakcji na otwartą przestrzeń, by pokazać osobom zgromadzonym na Dziedzińcu Sztuki, jak wygląda produkcja programu. Emisja odbywa się w każdy piątek, o godzinie 17:00, aż do końca wakacji letnich. Od września powrócimy z piątkowymi programami do studia w naszej redakcji.

Najbliższy odcinek poprowadzą trzy prowadzące: Zofia Chołody, prezes Klubu Kobiet Przedsiębiorczych, Anna Drzazga, dziennikarka MC Radio oraz Studio Browar Piątek portalu Codzienny Poznań i Joanna Małecka, redaktor naczelna magazynu „Sukces po poznańsku”.

W naszym plenerowym studio porozmawiamy z prezesem zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich, Przemysławem Trawą, który opowie o nadchodzącym sezonie targowym oraz nowych inwestycjach MTP. Co w tym roku czeka na odwiedzających targi? Czy padną kolejne rekordy frekwencji?

Pojawi się również wiceprezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica, Grzegorz Bykowski, który podsumuje powoli dobiegający końca sezon letni na poznańskim lotnisku.

Nietypowy wywiad zostanie przeprowadzony z Jakub Dehnel Kierownik Sprzedaży Legends, przedstawicielem Mercedes-Benz Duda-Cars w Poznaniu, ponieważ odbywać się będzie... w zabytkowym kabriolecie, Mercedesie Sl z 1970 roku. Co ważne, samochód będzie można oglądać na Dziedzińcu Sztuki Starego Browaru przez cały dzień! Podczas rozmowy usłyszymy m.in. legendach motoryzacji w ujęciu Mercedesów oraz nowym salonie Duda Cars.

Będzie również biznesowo - trenerka biznesu Monika Bartkowiak, podzieli się swoim 20-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Czy prelegentka największych konferencji biznesowych w Polsce odczuwa  stres przy wypowiedziach publicznych?

O tym, czy praca księgowej i księgowego bywa stresująca i jakie są tajniki tego zawodu opowie Beata Szlachetka - Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.
Nie zabraknie także tematu, który wciąż jest na ustach nie tylko poznaniaków, czyli najnowszej serialowej produkcji polsko-amerykańskiej, do której zdjęcia kręcone były m.in. w Poznaniu. Serialem jest zainteresowany m.in. Netflix. Rąbka tajemnicy na temat produkcji uchyli poznański aktor, Paweł Sakowski, który gra tam jedną z ról.
Program realizowany jest na Dziedzińcu Sztuki Starego Browaru, co oznacza, że każdy, kto chciałby dowiedzieć się jak wygląda praca przy programie telewizyjnym na żywo „od kuchni”, może się o tym przekonać – wystarczy przyjść na Dziedziniec w piątek o godzinie 17:00.
Tych, którzy nie mogą pojawić się w Starym Browarze zachęcamy do oglądania programu na naszym protalu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA