Policjanci przekazali dzieciom wyprawki szkolne

Autor: Codzienny Poznań AK fot. KWP Poznań
REKLAMA

Już za nieco ponad tydzień w szkołach zabrzmi pierwszy dzwonek. Do lekcji trzeba być przygotowanym, dlatego poznańscy policjanci przekazali artykuły szkolne i pomoce dydaktyczne podopiecznym Centrum Wspierania Rodziny „Swoboda”.

Poznańscy policjanci już od wielu lat współpracują z Centrum Wspierania Rodziny pomagając podopiecznym i spotykając się z nimi. Dary i prezenty przekazywane są zwykle w okresie świąt, jednak w tym roku, podobnie jak w ostatnich dwóch, dzięki zbiórce udało się sprawić radość także przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Zbiórka artykułów szkolnych, piśmienniczych, plecaków i pomocy dydaktycznych odbyła się podczas czerwcowego festynu poznańskiej policji.  

Podczas wizyt w Centrum funkcjonariusze nie tylko przekazują prezenty. To także czas wspólnej zabawy, rozmowy i bycia razem. Dzięki temu budowane jest również zaufanie dzieci do policji. Jak przyznają policjanci, uśmiechy na twarzach podopiecznych centrum są najpiękniejszym prezentem jaki sami mogą otrzymać, ale dzieci zadbały o coś jeszcze - własnoręcznie przygotowaną laurkę dla policjantów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA