"Komuna" w kinie letnim w Parku Starego Browaru

Autor: A. Karczewska fot. Stary Browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Stary Browar zaprasza na kolejny seans w ramach letniego cyklu kina plenerowego w Parku Starego Browaru. Ci, których martwi dzisiejsza pogoda uspokajamy - w razie deszczu lub silnego wiatru pokaz zostanie przeniesiony do budynku. Dziś wieczorem widzowie będą mogli obejrzeć „Komunę” z reżyserii Thomasa Vinterberga.

Tegoroczny cykl kina plenerowego w Parku Starego Browaru dobiega końca. Inspiracją przy układaniu tegorocznego programu był Festiwal Woodstock z 1969 roku oraz jego społeczny i kulturowy wymiar.

Dziś wieczorem widzowie będą mogli obejrzeć produkcję z 2016 roku „Komuna” w reżyserii Thomasa Vinterberga. Choć w Polsce słowo to kojarzy się głównie z ustrojem politycznym, to chodzi tu o zupełnie inną komunę.

To opowieść o zmęczonym mieszczańskim i konserwatywnym życiem małżeństwie, które postanawia stworzyć hipisowską komunę w wielkiej willi, jaką otrzymali w spadku. Mieszkańcy wspólnie żyją, gotują i nawiązują więzi, jednak ich jedność i hipisowskie podejście do zycia zostaje wystawione na próbę, gdy mąż głównej bohaterki chce sprowadzić do willi o wiele młodszą od niej dziewczynę, w której się zakochał.

Każdy seans w ramach cyklu poprzedzony jest prelekcją filmoznawcy. Początek o godzinie 21:00. W przypadku złej pogody seans zostanie przeniesiony z Parku Starego Browaru na Szachownicę w Pasażu na poziomie 0.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA