Poranny szczyt komunikacyjny na ulicach miasta i okolicy

Autor: Codzienny Poznań AK fot. poglądowa
REKLAMA

Powoli rozkręca się poweekendowy ruch na poznańskich ulicach. Są miejsca, w których na kierowców czekają korki. Spowolniony ruch jest także na autostradzie A2.

Zakorkowała się ul. Hetmańska na odcinku od Ronda Żegrze do Ronda Starołęka. Dojazd do ronda powoli korkuje się także od strony ul. Starołęckiej.

Ul. Głogowska korkuje się na wysokości Górczyna na nitce w kierunku centrum miasta. Duży ruch także na ul. Grochowskiej, Krauthofera, Marcelińskiej w rejonie ul. Grochowskiej,a. Także na ul. Bukowskiej przy ul. Szamotulskiej i Przybyszewskiego.

Spowolniony ruch na ul. Lutyckiej, korek na ul. Dąbrowskiego od Ogrodów do Jeżyc, a także na ul. św. Wawrzyńca, Niestachowskiej i Żermoskiego.

Utrudnienia czekają również na kierowców na ul. Bałtyckiej na dojeździe do ul. Hlonda oraz w rejonei ul. Gnieźnieńskiej, gdzie doszło do kolizji. Ul. Gnieźnieńska korkuje się w okolicach ul. Krańcowej, która także w rejonie tego skrzyżowania powoli się zapełnia.

W centrum korek na ul. Garbary na dojeździe do skrzyżowania z ul. Królowej Jadwigi oraz w kierunku centrum, na ul. Szelągowskiej w kierunku centrum, al. Niepodległości, Powstańców Wielkopolskich, a także na przeprawie przez Wartę mostem Królowej Jadwigi w kierunku centrum.

Bardzo duże spowolnienie ruchu widoczne również na autostradzie A2, szczególnie na nitce w kierunku Warszawy, w rejonie węzła Poznań Luboń.

Korek także na S11 na nitce w kierunku Poznania przed zjazdem na autostradę A2 na węźle Poznań Krzesiny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA