20. PKO Poznań Maraton - organizatorzy pokazują atrakcje miasta położone na trasie biegu w oficjalnym filmie promującym

Autor: Codzienny Poznań AK fot. archiwum redakcji vid. Poznań Maraton
REKLAMA

Choć 20. PKO Poznań Maraton dopiero w połowie października to na listach startowych jest już zarejestrowanych prawie 5 tysięcy biegaczy. Z okazji jubileuszowej edycji zawodów organizatorzy planują wyjątkową oprawę i atrakcje. Przedstawiono również nowy format filmu prezentującego trasę biegu, w którym zaprezentowano również zabytki, miejsca natury oraz atrakcje w mieście.

Uczestnicy Maratonu będą mieli do pokonania dystans 42 195 km. Trasa jak zwykle przebiegać będzie przez niemal każdą dzielnicę Poznania. Z okazji jubileuszowej, 20. edycji, organizatorzy postanowili stworzyć film, który będzie nie tylko pokazywał trasę pod względem technicznym, ale także miejsc, które mijają po drodze zawodnicy.

W filmie ukazano m.in. zabytki, miejsca kultury oraz atrakcyjne miejsca przyrody. Nadal nie ujawniono projektu tegorocznej koszulki i medalu. Organizatorzy zapewniają jednak, że będzie to „nowa, wyszukana propozycja”.

Tradycyjnie, zawodnicy otrzymają pakiety startowe składające się z roby, koszulki i komina, a także naturalnego energetyka, gorzkiej czekolady i piwa bezalkoholowego.

Zapisy odbywają się online do 19 października lub wyczerpania limitu miejsc (6 tysięcy osób). 20. PKO Poznań Maraton odbędzie się 20 października 2019 roku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA