Warta Poznań wygrywa w kolejnym meczu ligowym

Autor: A. Karczewska fot. archwium redakcji
REKLAMA

Druga z poznańskich drużyn piłkarskich, która rozegrała dziś swój mecz ligowy, Warta Poznań, pokonała RKS Radomiak Radom w meczu wyjazdowym 4. kolejki Fortuna I Ligi.

Do spotkania "Zieloni" przystąpili po dwóch ligowych zwycięstwach z rzędu i chcieli pokazać kibicom, że dopiero się rozkręcają. Wygrana dawała im miejsce w czołówce tabeli, która pozwala myśleć o barażach do Ekstraklasy.

Jak założyli, tak zrobili - podczas spotkania drużyna z Poznania przeważała na boisku. Widać było determinację zawodników, jednak pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Gole kibice mogli zobaczyć dopiero w drugiej części spotkania i to już w 49. minucie, gdy do bramki gospodarzy trafił Gracjan Jaroch.

Jednobramkowa przewaga nie satysfakcjonowała zawodników Warty, dlatego w 78. minucie Robert Janicki podwyższył wynik na 2:0 dla gości. Taki wynik utrzymał się do końca spotkania, a "Zieloni" są aktualnie wiceliderem w tabeli.

Podczas meczu swój ligowy debiut w barwach Warty zaliczył Łukasz Trałka, który wszedł na boisko w 46. minucie spotkania. Zawodnik podpisał kontrakt z klubem z Wildy kilka dni temu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA