Wędrujący spektakl plenerowy, czyli nietypowy teatr w Starym Browarze

Autor: A. Karczewska fot. B. Cieniawa
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Spektakl, który się... przemieszcza wraz z widownią - w tej nietypowej formie sztuki będzie można wziąć udział już w sobotę w Starym Browarze. Plenerowy spektakl "Peregrinus" Teatru KTO z Krakowa rozpocznie się przy wejściu do Starego Browaru, a zakończy na Dziedzińcu Sztuki. Widzem może być każdy.

Wędrujący spektakl plenerowy to interesująca propozycja kulturalna na sobotni wieczór. Widzowie wraz z aktorami przemieszczają się w czasie występu.

"Peregrinus" przedstawia jeden dzień z życia reprezentanta cywilizacji cyfrowej, człowieka XXI wieku, który zawieszony jest między domem a pracą. Mobilny charakter przedstawienia eksponuje perypetie bohatera w różnych kontekstach przestrzeni miejskiej.

Przedstawienie wystawiane było nie tylko w wielu miejscach Polski, ale także m.in. w USA, Chinach i Korei. Poznańska publika będzie miała tę okazję po raz pierwszy.

Spektakl rozpocznie się przy wejściu do Starego Browaru od strony ul. Ratajczaka i będzie "wędrować" aż na Dziedziniec Sztuki. Początekw sobotę, 17 sierpnia, o godzinie 19:00. Wstęp wolny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA