Sobotnie spotkania w Starym i Nowym Zoo

Autor: A. Karczewska fot. Zoo Poznań
REKLAMA

W sobotę poznański ogród zoologiczny zaprasza na opowieści o zwierzętach i pokazowe karmienia zwierząt. Atrakcje przygotowano zarówno w Starym jak i Nowym Zoo.

Nowe Zoo w Poznaniu o godzinie 10:30 zaprasza na bliskie spotkania z mieszkańcami Ogródka Dziecięcego. Godzinę później rozpoczną się opowieści o żurawiach, które odbędą się przy wolierach ptaków drapieżnych obok Drobnych Ssaków.

Ci, którzy chcieliby podejrzeć przy jedzeniu wydry europejskie powinni udać się na ich wybieg o 11:45. Już pół godziny później swój posiłek otrzymają foki pospolite.

Na godzinę 12:45 opiekunowie zapraszają na opowieści o marabucie przy przystanku kolejki "Flaming". O 13:00 początek karmienia lemurów katta na Wyspie obok Chaty Niedźwiedzia, a 15 minut później opowieści o niedźwiedziach brunatnych.

Z kolei o nosorożcu białym będzie można posłuchać o 13:30. O godzinie 14:00 do wyboru pokazowe karmienie otocjonów (wybieg ssaków drapieżnych) i ursonów (wybieg obok kangurów). Na koniec dnia, o godzinie 16:00 opowieści o słoniach afrykańskich.

Atrakcje przygotowało również Stare Zoo. Na 12:15 zaplanowano pokazowe karmienie lemurów, a 15 minut później będzie można zobaczyć co jedzą kozy. O 13:00 swój posiłek otrzymają tamaryny.

Warto także pojawić się przed grotą o godzinie 13:30, by dowiedzieć się czegoś o nandu podczas spotkania "Strusie czy nie strusie? O nandu z okazji urodzin".

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA