"Dbaj o zdrowie" hasłem weekendu na Madalinie

Autor: A. Karczewska fot. Madalina
REKLAMA

Sobota i niedziela to kolejne dni podczas długiego sierpniowego weekendu, w czasie których odbywać się będą atrakcje w ramach Lata na Madalinie. W tym tygodniu hasłem przewodnim jest "Dbaj o zdrowie".

W sobotę dzień rozpocznie się o godzinie 11:30 zajęciami "Sprawny Maluch". O 12:45 tradycyjne zajęcia z języka angielskiego dla najmłodszych w ramach cyklu "Anglo Maluch", a o 13:30 swoją lekcję angielskiego będą miały dzieci nieco starsze w ramach warsztatów "Angielski w działaniu".

O 14:15 coś dla małych i dużych - "Zdrowe kolorowanki", czyli kolorowanki antystresowe dla dorosłych i piramida żywieniowa dla dzieci. O 15:00 początek turnieju "Zagraj w siatę na Madalinie", a pozostając w sportowych emocjach - o 16:00 rodzinny fitnes. Na koniec dnia, o 17:00 warsztaty z zakresu kosmetyków naturalnych.

W niedzielę o godzinie 11:30 "Logo Maluch", czyli gimnastyka buzi i języka oraz zabawy logorytmiczne dla dzieci. Godzinę później integracyjne zajęcia sensoryczne dla najmłodszych, czyli "Senso Maluch".

O 14:00 mini-kurs pierwszej pomocy, a o 15:30 wodne harce, które poprowadzi Szkoła pływania ChlorekSwim. O 16:00 integracyjne zajęcia taneczne dla każdego, czyli breakdance na Madalinie, a dzień tradycyjnie zakończy Madalingo, czyli bingo z nagrodami.

Wszystkie zajęcia i atrakcje na Madalinie są bezpłatne.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA