"Woodstock" na dużym ekranie w Parku Starego Browaru

Autor: A. Karczewska fot. materiały prasowe
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Jutro, 15 sierpnia, minie 50 lat od rozpoczęcia legendarnego Festiwalu Woodstock w USA, który był wydarzeniem nie tylko muzycznym, ale także społecznym, mającym wpływ na kształtowanie się społeczeństwa, sztuki i poglądów. Już dziś będzie można zobaczyć na dużym ekranie projekcję filmu dokumentalnego o festiwalu sprzed 50 lat.

Legendarne wydarzenie muzyczne było inspiracją dla twórców tegorocznego programu kina plenerowego Starego Browaru. Dziś, w przeddzień 50. rocznicy festiwalu, zostanie zaprezentowany pokaz filmu dokumentalnego „Woodstock” w reżyserii Michela Wadleigha. To ukazanie schyłku epoki dzieci kwiatów przy jednoczesnym byciu kroniką koncertów, które odbyły się w 1969 roku na łąkach Bethel.

Jak zwykle w ramach cyklu Starego Browaru, projekcja zostanie poprzedzona prelekcją filmoznawcy, prof. Waldemara Kuligowskiego.

Kino letnie w parku rozpocznie się o godzinie 21:00. W przypadku złej pogody, seans zostanie przeniesiony na Szachownicę w Pasażu. Wstęp wolny, a ilość miejsc jest nieograniczona.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA