Aktywnie dla ciała i duszy

Autor: A. Karczewska fot. J. Wittchen Stary Browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Relaks dla ciała i umysłu, przy jednoczesnym budowaniu siły mięśni i sprawności ciała, a wszystko to wśród drzew, na trawie i świeżym powietrzu. O co chodzi? O zajęcia jogi w parku Starego Browaru, które odbywają się co wtorek. Kolejne spotkanie już dziś.

Joga w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność wśród mieszkańców Polski. Co więcej, okazuje się, że Polacy chętnie uprawiają ją na świeżym powietrzu. Taką możliwość już kolejny rok z rzędu daje Stary Browar, który co tydzień, przez całe wakacje organizuje bezpłatne zajęcia z jogi, które odbywają się w Parku Dąbrowskiego.

Trening prowadzony jest przez profesjonalne instruktorki, które pokazują w jaki sposób poprawnie wykonać dane ćwiczenie czy figurę. Poziom zajęć pozwala na aktywne spędzenie czasu zarówno przez osoby, które jog znajdą doskonale, jak i przez tych, którzy dopiero chcą spróbować swoich sił w tym zakresie.

Joga w Parku Starego Browaru odbywa się co tydzień, w każdy wtorek przez całe wakacje, o godzinie 18:00. W przypadku złej pogody zajęcia będą odwołane. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą wygodnego stroju, który nie będzie ograniczał swobody ruchów oraz maty do jogi.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA