XIX Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE - korowód

Autor: Redakcja Codzienny Poznań
REKLAMA

Już o godzinie 16:00 przez centrum miasta po raz kolejny przejdzie kolorowy korowód z okazji Światowego Przeglądu Folkloru Integracje. To już 19. edycja wydarzenia pozwalającego na poznanie kultury i folkloru regionów różnych państw świata. Transmisję z pochodu będzie można oglądać na żywo na portalu Codzienny Poznań od godziny 16:00.

Światowy Przegląd Folkloru Integracje w tym roku odbywa się pod tytułem „Wkręć się!”, który nawiązuje do Roku Stanisława Moniuszki i pieśni „Prząśniczka”. Wydarzenie potrwa do niedzieli, 18 sierpnia. W tym czasie uczestnicy będą odwiedzać różne miasta i miejscowości na terenie Wielkopolski przedstawiając w różny sposób swoje lokalne tańce, tradycje i szeroko pojęty folklor.

Dzisiejszy pochód rozpocznie się o godzinie 16:00 przy pomniku Starego Marycha. W swoich tradycyjnych strojach uczestnicy przejdą ulicą Półwiejską w rejon Starego Browaru. Ci, którzy nie będą mogli uczestniczyć w przemarszu osobiście, będą mogli obejrzeć transmisję na żywo na portalu codziennypoznan.pl od godziny 16:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA