Weeekend pełen koncertów podczas Kulturalnego Starego Rynku

Autor: A. Karczewska fot. Kulturalny Stary Rynek
REKLAMA

Rozpoczynający się weekend w ramach Kulturalnego Starego Rynku upłynie pod znakiem koncertów i muzyki.

Jeszcze w piątek, o godzinie 19:00, na Scenie na Quadro rozpocznie się koncert ELINBORG. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to niesamowita podróż z artystką, która komponuje muzykę będącą zapisem jej osobostych przeżyć.

W sobotę o godzinie 11:00 tradycyjny Salon Sąsiedzki u zbiegu ul. Masztalarskiej i Zamkowej. Poza porannym posiłkiem przygotowano również koncert pianisty i gitarzysty.

O godzinie 12:30 Teatr Fuzja zaprasza na Scenę na Quadro na spektakl "Żybr i Pomponik". Dzień zakończy wieczorny koncert Katarzyny Półrolniczak na Scenie na Quadro o godzinie 19:00.

Niedziela rozpocznie się wcześnie - o godzinie 8:00 kolejne Fotospacery "Między czernią a bielą". Zbiórka przy Scenie na Quadro.

W godzinach 13:30-16:00 na Odwachu odbywać się będzie szereg muzycznych doznań. W programie Patrycjusz Gruszecki Music i Old Men Jazz Quartet i Swingująca Starówka.

Od godziny 14:00 Niedzielne Słodkie, czyli ciasto i napoje połączona z animacjami lalkarskimi u zbiegu ul. Zamkowej i Masztalarskiej.

W ramach Spotkań na Gołębiej w małej Auli Szkoły Baletowej film z muzyką na żywo, czyli "Z wizytą w starym kinie - Szczęście". Początek o godzinie 17:00.

Dzień zakończy się wieczornym koncertem jazzowym pt. Star cadillac – Kameralny Poznań w wykonaniu Weezdob Collective. Początek o godzinie 19:00 na Scenie na Quadro.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA