Warsztaty, zajęcia, teatr, czyli kolejny weekend Lata na Madalinie

Autor: A. Karczewska fot. Madalina
REKLAMA

To już jedenaste wyzwanie w ramach tegorocznego cyklu wydarzeń podczas "Lata na Madalinie". Tym razem organizatorzy zachęcają do kochania przyrody. Jakie atrakcje przygotowano na sobotę i niedzielę?

Już od rana w sobotę zajęcia dla dzieci "Taneczne talenty i nowe instrumenty", czyli zajęcia muzyczno-ruchowe połączone z tworzeniem instrumentów. Atrakcja przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-6 lat i ich rodziców. Początek o godzinie 11:30.

O 12:45 Anglo-Maluch, czyli język angielski dla najmłodszych, natomiast o 13:30 rozpocznie się angielski w działaniu dla nieco starszych.

O godzinie 14:00 rozpoczną się warsztaty animacji poklatkowej. Co ważne, uczestnicy powinni brać udział w obu częściach warsztatów, czyli w sobotę i niedzielę.

Godzinę później rozpoczną się warsztaty jeżowe z żywym jeżem, a o 16:30 kolejne tańce hulańce. Dzień zakończy programowanie z pszczółkami o godzinie 17:30.

Niedziela rozpocznie się Logo-Maluch, czyli gimnastyka buzi i języka dla njamłodszych. O godzinie 12:00 kolejna część warsztatów z animacji poklatkowej.

O 12:30 integracyjne zajęca sensoryczne dla najmlodszych czyli Senso-Maluch.

O 14:00 Stowarzyszenie Zielona Grupa zaprasza na Bajkę Aborygeńską, czyli opowieść o australijskich zwierzętach i tworzenie latających motyli podczas teatru kamishibai i warsztatów.

Godzinę później kolejny turniej "Zagraj w siatę na Madalinie", a o 16:00 integracyjne zajęcia taneczne dla każdego "Breakdance na Madalinie".

Dzień zakończy się bingiem z nagrodami, czyli tradycyjnym Madalingo o 17:30.

Wszystkie zajęcia i atrakcje są bezpłatne.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA