Teatralna uczta podczas Wildeckiego Lata Kulturalnego

Autor: Codzienny Poznań materiały organizatorów fot. pixabay
REKLAMA

Już jutro trzecia w tym roku odsłona Wildeckiego Lata Kulturalnego. Jak zapowiadają organizatorzy, tym razem upłynie pod znakiem teatralnej uczty. Przygotowano atrakcje dla osób w każdym wieku.

Co ciekawe, podczas spektakli plenerowych na widzów czekają także... wygodne łóżka z baldachimami.

W godzinach 15:30-20:30 Teatr AS zaprasza na „Just Art & Chill Out. Sweet Dreams”.

Sweet Dreams to próba zderzenia zastanej rzeczywistości zurbanizowanej z czymś, zdawać by się mogło kompletnie do niej nie przystającym, a jednocześnie zdecydowanie kuszącym – prywatną przestrzenią totalnej wolności i relaksu. Łóżkiem. Przy kojących dźwiękach wody, wiatru albo przenoszących wprost we wspomnienia dzieciństwa pięknie czytanych baśniach i bajkach, to artystyczna podróż do nie tak odległych czasów, gdy wybrańcom losu wolno było wszystko, wbrew konwenansom, na pohybel szarości!

O godzinie 16:00 Teatr Fuzja i "Ciocia Jadzia", czyli ciotka, o której marzy każde dziecko, zwłaszcza niezależne i zadziorne dziewczynki. „Ciocia Jadzia” to ciepły, pełny humoru i zaskakujący spektakl, w którym oprócz tytułowej bohaterki zobaczymy inne barwne postacie, jak Pelagia Rzepa, Stefan Salceson czy Genek Powsinoga.

Na koniec dnia, o godzinie 21:00 Teatr Ewolucji Cienia zachęca do zapoznania się z "Rozpoznanymi Nierozpoznanymi", czyli największa jak dotąd prezentacja teatralna na Wildzie. Spektakl, inspirowany twórczością Magdaleny Abakanowicz, dotyka spraw uniwersalnych: kwestii wolności i zniewolenia jednostki ludzkiej, a także całych społeczeństw. Jest to plastyczno-ruchowa podróż przez dzieje przedstawiona z perspektywy zbiorowości.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA