Więcej połączeń lotniczych między Poznaniem a Warszawą

Autor: A. Karczewska fot. archiwum redakcji
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Od października będzie można częściej latać z poznańskiego lotniska do i z Warszawy. Dziennie dostępnych będzie aż sześć rotacji na tej trasie po tym, jak LOT postanowił uruchomić kolejny rejs między Ławicą a lotniskiem Chopina.

Plotki o tym, że Poznań może uzyskać kolejną rotację z warszawskim lotniskiem pojawiły się już kilka miesięcy temu. Dzisiaj PLL LOT oficjalnie potwierdziły, że od 27 października realizowany będzie dodatkowy rejs na trasie Poznań - Warszawa.

Podróż między stolicą państwa a stolicą Wielkopolski trwa zaledwie około 45 minut i jest często wykorzystywana już nie tylko do podróży biznesowych, ale także prywatnych. Mieszkańcy obu miast coraz częściej wykorzystują połączenie lotnicze do odwiedzenia rodziny, przylotu na koncert czy mecz, a także do zaplanowania jednodniowej wycieczki.

Częste loty to także możliwość łączenia połączeń i korzystania z szerszej niż poznańska siatki połączeń z Warszawy, np. poza Europę. Przy sześciu rotacjach dziennie dostosowanie łączonych lotów jest łatwiejsze i wygodniejsze.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA