"Thriller medyczny" amerykańskiej produkcji powstaje w Poznaniu

Autor: Codzienny Poznań AK fot. pixabay
REKLAMA

Amerykański producent, aktorzy z różnych państw i... wiele tajemnic. W poznańskim klubie "Pod Minogą" powstaje thriller medyczny, który ma trafić na platofmy VOD. Nieoficjalnie mówi się, że może być nim zainteresowany Netflix.

Jak przekazano w komunikacie, zdjęcia do serialu kręcone są w Poznaniu od kilku dni. W projekt zaangażowany jest "znany amerykański producent", a wśród aktorów są osoby z całego świata, w tym także te związane z Wielkopolską. Jednym z nich jest Paweł Sakowski, któremu przyznano jedną z głównych ról.

Na razie ujawniono jedynie, że produkcja ma być thrillerem medycznym, którego "dotąd nie robiono w Poznaniu". Przygotowywany jest odcinek pilotażowy. Jeśli spodoba się inwestorowi, serial będzie kręcony dalej. Produkcja ma trafić na jedną z platform VOD. Nieoficjalnie mówi się, że zainteresowanie wyraził Netflix.

Aktualnie zdjęcia kręcone są w klubie Pod Minogą, do którego wejście jest dobrze strzeżone i zasłonięte, by z ulicy nie można było zobaczyć, co dzieje się w środku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA