Poniedziałkowy szczyt komunikacyjny - gdzie są korki w mieście i okolicach?

Autor: Codzienny Poznań AK fot. poglądowa/pixabay
REKLAMA

W Poznaniu i na jego obrzeżach powoli rozkręca się poranny szczyt komunikacyjny. Gdzie można spodziewać się spowolnionej przez korki jazdy?

W mieście najwięcej utrudnień w rejonie Ronda Śródka - z uwagi na wprowadzone zmiany w organizacji ruchu, korkuje się dojazd od strony ul. Hlonda oraz od ul. Warszawskiej.

Na ul. Głogowskiej, na nitce w kierunku centrum miasta, na wysokości Górczyna doszło do kolizji, co spowodowało powstanie korka, który zaczyna się na wysokości giełdy odzieżowej i kończy przed skrzyżowaniem z ul. Krzywą.

Utrudnienia czekają na kierowców także na ul. Torowej i Ługańskiej, gdzie występują utrudnienia z przejazdem pod ul. Krzywoustego.

Korkuje się również rejon skrzyżowania ul. św. Wawrzyńca, Niestachowskiej i Żeromskiego z uwagi na prowadzone prace, a także na fakt, że od wczoraj nie działa tam sygnalizacja świetlna.

Coraz bardziej zakorkowany jest również poznański odcinek autostrady A2, szczególnie na nitce w kierunku Świecka. Kierowcy muszą jednak mocno zwolnić jadąc w obu kierunkach.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA