"Animacje na Wakacje", czyli wakacyjne Dzieciaki w Tramwajarzu

Autor: Codzienny Poznań AK
REKLAMA

Doma Tramwajarza zaprasza na kolejną odsłonę Dzieciaków w Tramwajarzu, czyli wspólne niedzielne animacje na placu Asnyka. Już jutro dzieci będą mogły wziać udział w warsztatach slime.

"Animacje na wakacje" mają na celu nie tylko zapewnienie atrakcji dla małych poznaniaków podczas wakacji, ale także danie możliwości wspólnego spędzenia czasu rodzin z dziećmi, czy chwili odpoczynku dla rodziców przy zapewnieniu zabawy dzieciom.

Podczas, gdy pociechy biorą udział w warsztatach rodzice mogą albo do nich dołączyć albo odetchnąć chwilę i np. porozmawiać w gronie dorosłych.

Już jutro odbędą się warsztaty slime, czyli zajęcia sensoplastyczne, podczas których dzieci wykorzystują do zabawy różnego rodzaju materiały naturalne rozwijając swoje zdolności manualne i wyobraźnię.

Zajęcia odbywać się będą na Placu Asnyka w godzinach 11:00-13:00. W przypadku złej pogody zostaną przeniesione do Domu Tramwajarza.

Animacje odbywają się bez ograniczeń wiekowych. Na miejscu dostępne będą również balony, bańki mydlane, zajęcia ruchowe i nagrody dla uczestników!

Wstęp wolny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA