Kulturalny Stary Rynek po raz szósty w tym roku

Autor: Codzienny Poznań AK fot. redakcja
REKLAMA

Rozpoczyna się szósty weekend w ramach Kulturalnego Starego Rynku. Jeszcze dzisiaj koncert Henry No Hurry na Scenie na Quadro, a w weekend odbywać się będą kolejne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Kulturalny Stary Rynek to cykl letnich weekendowych wydarzeń kulturalnych, które odbywają się na Starym Rynku i w jego okolicach.

Jeszcze dziś na Scenie na Quadro odbędzie się koncert Henry no Hurry.

Sobota rozpocznie się od Salonu Sąsiedzkiego, czyli sobotniego śniadania u zbiegu ul. Masztalarskiej i ul. Zamkowej, podczas którego poza jedzeniem przygotowano również koncerty. Wystąpi pianista Szymon Siwierski i Maciej Pruchniewicz, który zagra na gitarze.

O 12:30 na spektakl zaprosi „Ciocia Jadzia” Teatru Fuzja. Wieczorem po raz kolejny przyjdzie czas na Siły Specjalne, czyli interaktywne koncerty z udziałem publiczności, które będą odbywać się na Scenie na Quadro.

W niedzielę wydarzenia rozpocznie Teatr Fuzja, który o 12:30 zaprosi na spektakl „Elmer - słoń w kratkę”. Od godziny 14:00 Niedzielne Słodkie, czyli niedzielna odsłona Salonu Sąsiedzkiego. Poza ciastem i napojami przygotowano również animacje lalkarskie.

Dzień zakończy koncert klasyczny „Od klasyki do tanga” na Scenie na Quadro o godzinie 19:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA