Bądź kreatywny, czyli 10. wyzwanie podczas Lata na Madalinie

Autor: A. Karczewska fot. Madalina
REKLAMA

To już 10. wyzwanie dla uczestników Lata na Madalinie! Tym razem organizatorzy zachęcają do bycia kreatywnym. Nie zabraknie również zajęć edukacyjnych i warsztatów. W programie znalazły się atrakcje i zajęcia dla dzieci i dorosłych.

Jeszcze dzisiaj, od godziny 10:30 kolejne zajęcia z serii „sprawny maluch”, jako rozgrzewka dla najmłodszych poznaniaków. Dwie godziny później swój umysł będą trenować seniorzy podczas zajęć prowadzonych przez Fundację Młyn Wsparcia.  O 15:30 kolejna okazja dla dzieci do zabawy w konstruktora przy użyciu klocków konstrukcyjnych, a dzień zakończą zajęcia z samoobrony, które zaplanowano na 17:30.

Sobota także rozpocznie się od zajęć „Sprawny Maluch” o godzinie 11:30. O 12:45 organizatorzy zaproszą na lekcję języka angielskiego dla najmłodszych w ramach cyklu „Anglo-Maluch”, a po nich swoje zajęcia będą miały nieco starsze dzieci podczas akcji „Angielski w działaniu” od 13:30.

O 14:15 głównym tematem będzie bycie twórczym, a swoją kreatywność dzieci będą ćwiczyć podczas wyplatanek i wyklejanek, czyli twórczych działań z tkaninami.

O 16:00 okazja do poruszania się przy jednoczesnym ćwiczeniu wyobraźni - rozpocznie się taniec kreatywny dla dzieci. Ostatnie zajęcia przewidziano godzinę później. Stemplowanie to warsztaty artystyczne robienia pieczątek z nietypowych rzeczy.

W niedzielę jako pierwsze swoje zajęcia będą miały maluchy w ramach cyklu „Logo-Maluch”, czyli gimnastyki buzi i języka oraz zabaw logorytmicznych. Początek o godzinie 11:30, a już godzinę później integracyjne zajęcia sensoryczne dla najmłodszych, czyli „Senso-Maluch”.

O 13:30 rozpoczną się warsztaty artystyczne „Kolorowe słoiczki”, a godzinę później kreatywne warsztaty muzyczne z Wujkiem ogórkiem.

Nie zabraknie także sportowych emocji - o 15:00 odbędzie się turniej „Zagraj w siatę na Madalinie”, a o 16:00 integracyjne zajęcia taneczne dla każdego „Breakdance na Madalinie”. Dzień tradycyjnie zakończy Madalingo, czyli bingo z nagrodami.

Wszystkie zajęcia i atrakcje w ramach Lata na Madalinie dostępne są bezpłatnie.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA