Nowa nawierzchnia jezdni na ul. Królowej Jadwigi. Druga część prac przełożona na połowę sierpnia

Autor: Codzienny Poznań AK fot. ZDM
REKLAMA

Na ul. Królowej Jadwigi, na odcinku między ul. Półwiejską a ul. Niezłomnych można już korzystać z nowej nawierzchni jezdni. W nocy zostanie wymalowane oznakowanie poziome. W celu zmniejszenia uciążliwości związanych z remontami drogowymi w mieście, druga część prac na ulicy, w rejonie skrzyżowania ul. Królowej Jadwigi, Wierzbięcice i Matyi rozpocznie się dopiero w połowie sierpnia.

Stara, zniszczona nawierzchnia została zerwana, a w jej miejsce ułożono nową. Dzięki temu poprawi się zarówno komfort jak i bezpieczeństwo poruszania się po jezdni kierowców i rowerzystów.

Do dyspozycji użytkowników jest już cała szerokość jezdni. W godzinach nocnych malowane będzie oznakowanie poziome.

ZDM podjął decyzję o przesunięciu kolejnego etapu prac na ulicy na drugą połowę sierpnia. powodem jest rozpoczynający się jutro remont w rejonie Ronda Śródka, który spowoduje utrudnienia dla kierowców m.in. przeprawiających się przez Wartę.

Wymiana nawierzchni na skrzyżowaniu ul. Królowej Jadwigi, Wierzbięcice i Matyi rozpocznie się dopiero około 15 sierpnia. Prace mają zakończyć się jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA