Piąty tydzień Kulturalnego Starego Rynku. Jakie atrakcje przygotowano?

Autor: A. Karczewska fot. MC archiwum
REKLAMA

Kolejny weekend i kolejna odsłona cyklu Kulturalny Stary Rynek. Zabawa w rytmie latino, koncerty animacje czy spacer z przewodnikiem to tylko część atrakcji, jakie przygotowano w tym tygodniu.

W sobotę, od godziny 11:00 odbywać się będzie Sobotnie Śniadanie w ramach Salonu Sąsiedzkiego u zbiegu ul. Zamkowej i Masztalarskiej. O 11:30 odbędzie się koncert piano i gitarowy.

O godzinie 17:00 dziedziniec Szkoły Baletowej zmieni się w scenę rytmów latino. „Boskie, bo latynoskie”, to spotkanie z muzyką latynoamerykańską na żywo oraz tańce, hulańce i swawole. Przewidziano także m.in. konkursy z nagrodami, kawę, herbatę i coś słodkiego.

Dzień zakończy się Siłami Specjalnymi, czyli interaktywnymi koncertami z udziałem publiczności na Scenie na Quadro.

Niedziela rozpocznie się od Fotospacerów, czyli spacerów z przewodnikiem z motywem fotografii. O godzinie 9:30 „Minimalizm, prostota i elegancja”.

Z kolei tuż po poznańskich koziołkach spacer z przewodnikim pod hasłem „Poznań miodem płynący”. Co to oznacza? Tego będzie można przekonać się o godzinie 12:15, zbiórka przed Ratuszem.

W godzinach 13:30-16:00 na poznańskim Odwachu Swingująca Starówka, czyli występ Happy Jazz Band., natomiast o 14:00 Niedzielne Słodkie u zbiegu ul. Zamkowej i Masztalarskiej.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA