Studio Browar Wakacje

Autor: A. Karczewska fot. redakcja
REKLAMA

Już jutro kolejny odcinek programu Studio Browar Wakacje, czyli naszego nowego cyklu programów lifestylowych realizowanych na żywo prosto z Dziedzińca Sztuki Starego Browaru. Każdy odcinek to nie tylko niesamowici goście i prowadzące, ale także okazja m.in. do podejrzenia pracy telewizyjnego studia „od kuchni”. Program, z uwagi na miejsce, realizowany jest na oczach widzów, czyli osób, które przyjdą na Dziedziniec.

Studio Browar Wakacje to pierwszy w Poznaniu lifestylowy program telewizyjny nadawany w formie otwartego studia z udziałem publiczności. Postanowiliśmy przenieść nasze studia z redakcji na otwartą przestrzeń, by pokazać osobom zgromadzonym na Dziedzińcu Sztuki, jak wygląda produkcja programu.

W każdy piątek, o godzinie 17:00, rozpoczynamy nadawanie prosto ze Starego Browaru. W rolę prowadzących wcielają się cztery wyjątkowe kobiety: Anna Drzazga, dziennikarka MC Radio oraz Studio Browar Piątek portalu codziennypoznan.pl, Marta Klepka, pomysłodawczyni i organizatorka projektu Być Kobietą On Tour, Joanna Małecka, redaktor naczelna magazynu „Sukces po poznańsku” oraz Zofia Chołody, prezes Klubu Kobiet Przedsiębiorczych.W ostatnim odcinku rozmawialiśmy m.in. o najnowszej wystawie w Galerii na Dziedzińcu, zdrowym odżywianiu i pomaganiu przez gotowanie, przybliżaliśmy widzom temat boreliozy i chorób odkleszczowych, dowiedzieliśmy się jak bardzo odpowiednie poznanie samego siebie pomaga w życiu codziennym i pracy, a także dlaczego kobiety powinny się wspierać nie tylko na co dzień, ale także w biznesie i zaprosiliśmy widzów do relaksu w SPA.

W tym tygodniu porozmawiamy m.in. z Sebastianem Golusem, współwłaścicielem poznańskiej firmy Aeropact, który opowie o pokazach lotniczych Gdynia Aerobaltic. Coroczna impreza lotnicza przyciąga nad polskie morze tłumy widzów polskich i zagranicznych i to nie tylko miłośników latania.   Pozostając w tematyce lotnictwa zajrzymy na poznańską Ławicę. Rzecznik prasowy portu lotniczego Poznań-Ławica, Błażej Patryn, wyjaśni jak działa lotnisko w ramach specyfiki tej branży.

Wojciech Fibak wyjaśni nam, w jaki sposób łączyć sztukę z biznesem i biznes ze sztuką. Czy to dla niego praca czy hobby?O hobby, które jest pasją, a zarazem biznesem porozmawia również Mirosław Krasnowski z Winnicy Zodiak. Podczas rozmowy opowie o branży winiarskiej i na czym polega siła polskich win.Rodzina Bukowiec opowie o 30-leciu istnienia firmy Meblobuk. Jak zbudować, a potem utrzymać markę w branży meblarskiej będąc firmą rodzinną?

Spróbujemy również dać „Drugą Szansę” przedmiotom, które „nadgryzł ząb czasu”. Przedstawiciele firmy o tej nazwie opowiedzą o tym, jak można zadbać o ekologię, a jednocześnie podreperować także domowy budżet naprawiając i odnawiając przedmioty codziennego i niecodziennego użytku.

Spotkamy się również z Dawidem Murawą, znanym polskim onkologiem i chirurgiem, z którym porozmawiamy o kobiecości.

Najbliższy odcinek poprowadzą trzy znakomite kobiety - Anna Drzazga, Marta Klepka oraz Joanna Małecka. 

Zapraszamy już w piątek, 26 lipca, o godzinie 17:00 - zarówno przed ekrany do oglądania transmisji na żywo na naszym portalu, jak i na Dziedziniec Sztuki, by przy okazji „popatrzeć nam na ręce” przy pracy nad realizacją programu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA