Noc w Palmiarni Poznańskiej pod znakiem czekolady

Autor: Codzienny Poznań AK fot. Palmiarnia Poznańska
REKLAMA

Palmiarnia w nocy i przy blasku księżyca czy świetle latarek wygląda zupełnie inaczej niż w ciągu dnia. Właśnie dlatego nocne zwiedzania tego miejsca cieszą się tak dużą popularnością wśród poznaniaków. Dziś kolejna okazja do spędzenia czasu w Palmiarni Poznańskiej po zmierzchu i co ciekawe, tym razem noc upłynie pod znakiem czekolady.

Noc w Palmiarni Poznańskiej oznacza, że można ją zwiedzać w godzinach 20:00-2:00 (kasa czynna do 1:30). Nie jest tajemnicą, że rośliny podobnie jak ludzie i zwierzęta także mają swój tryb doby, a na dodatek mogą wyglądać zupełnie inaczej w świetle księżyca czy trzymanej latarki.

To już druga w tym roku okazja, by zobaczyć to miejsce po zmierzchu. Tym razem będzie dodatkowo przebiegać pod znakiem… czekolady. W harmonogramie znalazły się m.in. krótki wykład na temat czekolady zakończony quizem na temat drzew kakaowca, malowanie twarzy w stylu Indian i rdzennej ludności Ameryki Środkowej, informacje na temat fair trade oraz wiele innych czekoladowych atrakcji.

Wejście odbywa się na podstawie biletu wstępu do Palmiarni w cenie 10 złotych za normalny i 7 złotych za ulgowy. Uczestnicy zachęcani są do wzięcia ze sobą latarek - mogą się przydać!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA