Kulturalny Stary Rynek zaprasza na kolejny wspólny weekend

Autor: A. Karczewska fot. redakcja
REKLAMA

Rozpoczyna się czwarty weekend z cyklu Kulturalny Stary Rynek, czyli kulturalnych wydarzeń dla dzieci i dorosłych w centrum miasta. Koncerty, warsztaty, nauka tańca, spektakle - w przygotowanej ofercie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Jeszcze dziś o godzinie 18:30 na Dziedzińcu Szkoły Baletowej „Milonga pod gwiazdami”, czyli okazja do nauczenia się podstaw tanga pod okiem specjalistów.

W sobotę o godzinie 11:00 trzecie Śniadanie Sąsiedzkie na Salonie, które odbywa się na Skwerze Wilhemiego u zbiegu ul. Masztalarskiej i 23 Lutego. Będzie jedzenie i animacje oraz inne atrakcje, w tym koncerty na pianinie i gitarze.

O godzinie 12:30 na płycie Starego Rynku przed Ratuszem kolejne spotkanie w ramach akcji Stary Rynek - Nowy Cyrk i spektakl uliczny „Hop ku przygodzie”, a zaraz po nim, w godzinach 13:30-14:30, warsztaty cyrkowe.

Także o 12:30 rozpocznie się spektakl „Odkrywcy” w wykonaniu Teatru Fuzja. W godzinach popołudniowych, o 17:00 w małej Auli Szkoły Baletowej spektakl z pamiętnika podróżnika „Dźwiękowozem przez Jedwabny Szlak”, a wieczorem, o 19:00 na Scenie na Quadro zaprezentują się Tim McMilan i Rachel Snow.

W niedzielę o godzinie 12:15 rozpocznie się spacer z przewodnikiem „Prawda czy fałsz? Co jest oryginałem, a co kopią?”. Uczestnicy dowiedzą się, które zer starorynkowych kamieniczek są oryginalne, a które wzorowane na swoich pierwowzorach, a także jak zmieniał się ich wygląd. Zbiórka przed Ratuszem.

O 12:30 Fundacja Pro-Spin zaprosi na kolejny spektakl uliczny, a po nim, w godzinach 13:30-14:30 odbywać się będą warsztaty cyrkowe.

W godzinach 12:30-15:00 Swingująca Starówka, czyli koncert Dixie Company pod Odwachem.

Niedzielne spotkanie w ramach Salonu Sąsiedzkiego, czyli Niedzielne Słodkie o godzinie 14:00. Poza ciastem i napojami czekać będą na uczestników również animacje lalkarskie.

Wydarzenia i atrakcje w ramach Kulturalnego Starego Rynku są darmowe.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA