Koncerty powracają na Wolny Dziedziniec

Autor: A. Karcczewska fot. Estrada Poznańska archiwum
REKLAMA

Koncerty powracają na Wolny Dziedziniec Urzędu Miasta Poznania. Już dziś pierwsze muzyczne spotkanie w ramach tegorocznej edycji cyklu #NaWolnym. Na scenie wystąpią Helaine Vis oraz Mikromusic. Ostatnie bilety dostępne będą tuż przed koncertem.

Cykl wydarzeń #NaWolnym to nie tylko spektakle i pokazy filmowe. To również muzyczne doznania koncertowe, prezentowane na Wolnym Dziedzińcu. Muzyczny cykl rozpocznie koncert Helaine Vis, utalentowana młoda artystka wraz z zespołem, która podbija serca Polaków koncertując w całym kraju.

Tuż po Helaine Vis na scenę wejdą muzycy z Mikromusic, którzy jak sami przyznają, tworzą muzykę, która "wymyka się wszelkim klasyfikacjom". W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Jak prezentuje się takie połączenie będzie można przekonać się dziś wieczorem.

W tym roku, z uwagi na zmiany w rozliczaniu podatku VAT przez instytucje kultury, Miasto Poznań wprowadziło bilety wstępu dostępne w symbolicznej cenie. Pierwsza pula wejściówek już się wyprzedała, jednak ze względu na duże zainteresowanie organizatorzy podjęli decyzję o umożliwieniu wprowadzenia do sprzedaży dodatkowej puli. około 50 biletów w cenie 5 złotych będzie dostępnych przed wejściem na Wolny Dziedziniec bezpośrednio przed koncertem.

Początek wydarzenia o godzinie 19:30.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA