Wakacje i... duże korki w mieście

Autor: Codzienny Poznań AK fot. redakcja
REKLAMA

Poznańskie ulice mocno się zakorkowały. Choć w wakacje zwykle kierowcy mogli odpocząć od zatorów drogowych, to dziś zdecydowanie nie mają „taryfy ulgowej”. Korki są w niemal całym mieście i na obwodnicy.

Po porannym wypadku na autostradzie A2, a także w związku z prowadzonymi pracami przygotowawczymi do kolejnego etapu organizacji ruchu podczas budowy trzeciego pasa, mocno zakorkowana jest obwodnica Poznania. Kierowcy jadący na nitce w kierunku Warszawy stoją w korku od węzła Poznań - Zachód do wysokości Krzesin. Na nitce w kierunku Świecka korek od węzła Poznań - Krzesiny niemal do węzła Poznań- Luboń.

Duża kolejka samochodów także na ul. Hetmańskiej od ul. Rolnej aż do Ronda Starołęka. Zakorkowane także ulice: Dolna Wilda, Droga Dębińska i 28 Czerwca 1956 roku.

Fatalnie wygląda centrum - korki na ulicy i moście Królowej Jadwigi w obu kierunkach, zakorkowana ul. Matyi, Garbary, Kazimierza Wielkiego, Kościuszki, al. Niepodległości, ul. Ogrodowa, Ratajczaka, Mostowa, Małe Garbary, Estkowskiego i Wyszyńskiego. Korek także na ul. Kórnickiej oraz na ul. Jana Pawła II na dojeździe do Ronda Śródka od strony Ronda Rataje.

Kierowcy na północy Poznania także nie mają lekko - korek na ul. Naramowickiej przy ul. Serbskiej, która także jest zakorkowana na nitce w kierunku zakorkowanej ul. Lechickiej.

Wolna jazda czeka jadących ul. Lutycką, Głogowską na wysokości Górczyna oraz Reymonta.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA