Rozpoczęły się kolejne remonty nawierzchni w mieście

Autor: Codzienny Poznań AK fot. redakcja
REKLAMA

W czwartek rozpoczęło się kilka remontów nawierzchni i zmian w organizacji ruchu, które z pewnością będą wpływać na tworzenie się korków w mieście. Dodatkowo, drogowcy prowadzą dziś także inne prace na terenie miasta. Gdzie?

Trwa remont na ul. Hezjoda, gdzie dziś rozpocznie się układanie warstwy ścieralnej. Z tego powodu ulica została zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Literackiej do Szkoły Podstawowej numer 1.

Z kolei na ul. Naramowickiej, na odcinku od ul. Miętowej do ul. Jaśkowiaka prowadzone są prace związane z punktowymi naprawami nawierzchni jezdni.

Dodatkowo, dziś rozpoczęły się prace na ul. Królowej Jadwigi, gdzie wymieniana jest nawierzchnia na odcinku od skrzyżowania z ul. Półwiejską do ul. Niezłomnych oraz po północnej stronie skrzyżowania ul. Królowej Jadwigi, al. Niepodległości i ul. Matyi.

To nie koniec utrudnień w mieście - na ul. Dolna Wilda także rozpoczął się remont. W pierwszym etapie roboty prowadzone są w rejonie Aquanetu, na odcinku od wiaduktu kolejowego do skrzyżowania z ul. Piastowską.

Dziś rozpoczęły się również przygotowania do wprowadzenia zmian w organizacji ruchu na poznańskim odcinku autostrady A2, w związku z kolejnym etapem prac przy budowie trzeciego pasa.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA