Eventy AutoPrezent.pl w Poznaniu – zobacz kalendarz letnich imprez motoryzacyjnych

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Motoryzacyjne lato w Poznaniu zapowiada się nad wyraz ciekawie. Marka AutoPrezent.pl zorganizuje w lipcu, sierpniu i wrześniu imprezy, podczas których można podziwiać szybkie samochody i samemu zasiąść za kierownicą jednego z nich. Zapraszamy na tor Poznań i na miejską jazdę sportowym Lamborghini lub luksusowym Ferrari. Zobacz kalendarz imprez i dowiedz się więcej o cyklicznych moto wydarzeniach w Poznaniu.

AutoPrezent.pl w Poznaniu – to będzie udane lato

Marka AutoPrezent.pl sprzedająca prezenty motoryzacyjne organizuje w Poznaniu cykliczne imprezy samochodowe zarówno na torach, jak i na ulicach miasta. Tego lata AutoPrezent.pl zorganizuje w Poznaniu jeszcze 3 duże imprezy. Eventy odbędą się w dniach:

  • 28 lipca (niedziela)
  • 25 sierpnia (niedziela)
  • 7 września (sobota)

W każdym z tych trzech terminów fani motoryzacji będą mogli skorzystać z jazdy ulicami miasta lub zrobić sobie przejażdżkę po poznańskim torze. Do wyboru będzie ponad 40 różnych samochodów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

  • Poznań Ulicami – cykl imprez pod hasłem „Poznań Ulicami” jest zorientowany na organizację przejażdżek ulicami Poznania. W dniach 25 lipca, 28 sierpnia i 7 września możesz samodzielnie przetestować super samochody w centrum Poznania lub zrobić komuś bliskiemu wyjątkowy prezent i kupić mu voucher na przejażdżkę wyścigowym autem.
  • Tor Poznań Główny – tor Poznań to jeden z największych i najnowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce. Na torze o długości ponad 4 km możesz poczuć prawdziwy wyrzut adrenaliny i spróbować szybkiej jazdy pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. Na tym torze można spróbować zarówno jazdy sportowej, jak i wyczynowej, w całości oddając się motoryzacyjnej pasji.
  • Tor Poznań Karting – na torze kartingowym w Poznaniu możesz poprowadzić sportowe Ferrari lub super szybkie Lamborghini i spróbować swoich sił na pętli składającej się z 8 zakrętów. Tor kartingowy o długości 1500 metrów to część głównego toru. Ten tor ma szerokość 12 metrów i jest pokryty asfaltem. 

AutoPrezent.pl – firma sprzedająca motoryzacyjne marzenia

Marka AutoPrezent.pl zajmuje się sprzedażą motoryzacyjnych prezentów polegających na przejażdżkach sportowymi samochodami po torach wyścigowych i po ulicach miast. Firma od 2013 roku oferuje swoim Klientom możliwość przeżycia niezapomnianych wrażeń za kierownicami sportowych i luksusowych samochodów tj. Ferrari, McLaren, Lamborghini, Mustang, Nissan GTR i wiele innych. AutoPrezent.pl oferuje możliwość jazdy szybkimi samochodami z doświadczonymi instruktorami, a dzięki stale powiększającej się flocie samochodów każdy miłośnik motoryzacji może znaleźć w ofercie auto dla siebie. Ogromną zaletą oferty AutoPrezent.pl jest jej nietypowy charakter. Marka udowadnia, że prezent nie musi mieć fizycznej postaci – prezentem mogą być doświadczenia, a im silniejsze, tym lepiej. Sukces, jaki marka AutoPrezent.pl odniosła na naszym rynku, potwierdzają opinie tysięcy zadowolonych Klientów.

Dlaczego warto wybrać się na event AutoPrezent.pl?

Jeśli uwielbiasz patrzeć na mknące drogami super szybkie sportowe samochody, a dźwięk silników tych aut jest dla Twoich uszu niczym muzyka, to eventy AutoPrezent.pl są dla Ciebie. Podczas tych wydarzeń możesz na własne oczy obejrzeć najlepsze wyścigowe samochody. Możesz też obserwować tor Poznań podczas zmagań wszystkich pasjonatów samochodów, a mocne wrażenia masz dosłownie na wyciągnięcie ręki. Event AutoPrezent.pl to też doskonała okazja na zrobienie wymarzonego prezentu ukochanemu mężczyźnie – to właśnie podczas jednej z tych imprez Twój chłopach, narzeczony, mąż lub ojciec może zasiąść za kierownicą sportowego super auta. Co więcej, na życzenie taka przejażdżka będzie utrwalona na filmie stanowiącym doskonałą pamiątkę. Imprezy AutoPrezent.pl każdorazowo przyciągają tysiące uczestników, dla których motoryzacja to pasja lub takich, którzy dopiero zgłębiają ten świat.

 

Dowiedz się więcej o ofercie AutoPrezent.pl na stronie https://autoprezent.pl/. Możesz tam sprawdzić wszystkie szczegóły związane z auto prezentami, zobaczyć filmy z przejazdów lub kupić voucher na prezent.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA