Koniec drugiego etapu prac na ul. Jackowskiego

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Prace związane z drugim etapem przebudowy ul. Jackowskiego przebiegają zgodnie z planem. Według harmonogramu roboty polegające na budowie wyniesionego skrzyżowania z ul. Wawrzyniaka zakończą się jeszcze w tym tygodniu.

Przebudowa tego odcinka rozpoczęła się pod koniec czerwca. Obecnie prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe, a w rejonie realizacji robót systematycznie pojawia się nowe oznakowanie.

Po zakończeniu budowy skrzyżowania  zmieni się organizacja ruchu, a drogowcy przystąpią do realizacji kolejnego etapu inwestycji - przebudowy ul. Jackowskiego od ul. Wawrzyniaka do ul. Polnej.

Nowa organizacja ruchu zacznie obowiązywać od najbliższego poniedziałku (15  lipca). Zmiany można obejrzeć na schemacie

Wszyscy użytkownicy ruchu proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

Zakończenie całości inwestycji, która obejmuje przebudowę ul. Jackowskiego od ul. Kraszewskiego do ul. Polnej, zaplanowano na koniec listopada. Na tym odcinku wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni, chodników i zjazdów na posesję. Uspokojony zostanie ruch, pojawi się także nowa zieleń i elementy małej architektury.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA