Wildeckie Lato Kulturalne powraca!

Autor: Codzienny Poznań AK Rada Osiedla Wilda, fot. RO Wilda
REKLAMA

Na plac Marii Skłodowskiej-Curie powraca Wildeckie Lato Kulturalne. Już dziś koncerty i potańcówka nie tylko dla mieszkańców Wildy.

Rada Osiedla Wilda zaprasza na tegoroczną edycję Wildeckiego Lata Kulturalnego, którego pierwsza odsłona zaplanowana jest na dzisiaj. Na skwerze przy fontannie przy Rynku Wildeckim odbywać się będą koncerty i potańcówka.

W godzinach 17:00-18:30 Old Men Quarter i grupa taneczna Retro Dance Studio zaproszą do nauki swingowych tańców jednocześnie wyzwalając u uczestników pokłady pozytywnej energii. W godzinach 19:00-20:00 zaprezentuje się zespół Sarakina, czyli polsko-bułgarsko-czeska formacja wykonująca etno-jazzową muzykę bałkańską. Kompozycje i aranżacje z wpływami bułgarskiej muzyki ludowej.

Na koniec, czyli w godzinach 20:30-22:00 Kapela Hałasów, czyli rodzinna grupa artystów zajmujących się od lat badaniem najciekawszych i najbardziej archaicznych form tańca, muzyki i rzemiosła. Jacek Hałas tańczy, gra na lirze korbowej, akordeonie klawiszowym, flecie pasterskim i śpiewa. Alicja Hałas gra na bębnie i gordonie, a także tańczy.

Wszystkie atrakcje dostępne są bezpłatnie.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA