Profesjonalny darmowy trening pod okiem instruktorów w parku w centrum miasta

Autor: A. Karczewska fot. Stary Browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Kolejny darmowy trening na świeżym powietrzu w ramach „Aktywnych Czwartków” już dziś w Parku Starego Browaru. Zajęcia z tygodnia na tydzień cieszą się coraz większym zainteresowaniem poznaniaków.

Letni cykl „Aktywnych Czwartków” w Parku Starego Browaru rozpoczął się w czerwcu, a zajęcia odbywają się regularnie, co tydzień. Pod okiem instruktorów uczestnicy wykonują ćwiczenia pomagające wzmocnić całe ciało i uzyskać wszechstronną sprawność fizyczną. Dowiadują się także jak poprawnie wykonywać ćwiczenia wielostawowe oparte na ruchach anatomicznych. Wszystko to w otoczeniu zieleni i na świeżym powietrzu.

Każdy trening dedykowany jest innym partiom ciała i obejmuje także rozgrzewkę oraz streching na zakończenie. Do dyspozycji uczestników są również przyrządy takie jak stepy, maty, skakanka, hantle, kettlebell czy sztangi.

Treningi w Parku Starego Browaru odbywają się w każdy czwartek o godzinie 18:00. W przypadku złej pogody są jednak odwoływane. Udział jest bezpłatny, a dołączyć do nich można w dowolnym tygodniu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA