Jak z Barei, czyli Miś w kinie plenerowym nad Wartą!

Autor: Codzienny Poznań AK fot. Zagro Plaża Rataje
REKLAMA

"Oczko mu się odlepiło. Temu misiu." - to chyba jeden z najsłynniejszych cytatów w historii polskiej kinematografii. Kultowy film "Miś", który bawi kolejne pokolenia i stał się czymś więcej niż tylko obrazem na telewizorze, będzie można ponownie zobaczyć na dużym ekranie i to w otoczeniu przyrody. Już dziś pokaz filmu w ramach cyklu "Filmy nad Wartą", który odbywa się na Plaży Rataje.

W ramach tegorocznego cyklu "Filmów nad Wartą" wyświetlane są kultowe polskie produkcje filmowe. To atrakcja zarówno dla tych, którzy się na nich wychowywali lub oglądali jako dorośli zaraz po produkcji, a także dla tych, którzy pewne realia życia codziennego znają jedynie z opowieści innych.

Dzisiejszy pokaz to jeden z najbardziej znanych polskich filmów w reżyserii Stanisława Barei. "Miś", bo o nim mowa zostanie wyświetlony w ramach kina letniego na Plaży Rataje. Początek pokazu już o godzinie 21:30.

Na miejscu zapewnione są leżaki, jednak ich ilość jest ograniczona. Warto także zabrać ze sobą koce i/lub cieplejsze ubranie, ponieważ wieczór może być chłodny. Udział jest bezpłatny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA