Historia The Beatles na dużym ekranie. Już dziś kolejny seans Kina w Parku Starego Browaru

Autor: A. Karczewska fot. J. Wittchen
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Już dziś kolejne spotkanie w ramach Kina Letniego w Parku Starego Browaru. Widzowie będą mogli poznać tzw. hamburski okres twórczości zespołu The Beatles podczas seansu filmu „Backbeat” reż. Iaina Softleya. Pokaz zostanie poprzedzony prelekcją filmoznawcy. Co ważne, w przypadku złej pogody, seans nie przepadnie, a zostanie przeniesiony na Szachownicę w Pasażu.

Film to opowieść o tzw. „hamburskim okresie twórczości” Beatlesów. Dramat muzyczny skupia się w szczególności na wątku przyjaźni Johna Lennona i pierwszego basisty zespołu, Stuarta Sutcliffe’a, który musiał wybrać między muzyką a miłością. To także możliwość zobaczenia jak wyglądało ówczesne życie muzyków, a także życie nocne Hamburga, a konkretniej - jego ciemną stronę.

Wszystkie seanse w ramach Kina Letniego w Parku Starego Browaru poprzedzone są prelekcją filmoznawcy. Pokazy odbywają się w każdą środę o godzinie 21:00, a kolejny w ramach tegorocznego cyklu już dziś.

Wstęp jest wolny, a liczba miejsc nieograniczona. Co ważne, w razie deszczu pokazy nie przepadają - są przenoszone na Szachownicę w Pasażu Starego Browaru.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA