Poznaniacy pokochali jogę na świeżym powietrzu

Autor: A. Karczewska fot. J. Wittchen/Stary Browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Aktywność na świeżym powietrzu to ciekawe, a zarazem pożyteczne spędzenie wolnego czasu. Stary Browar wie o tym doskonale, dlatego już kolejny rok prowadzi wakacyjne zajęcia z jogi w Parku Starego Browaru. Kolejne spotkanie już dziś.

Joga znana jest jako ćwiczenia, które pozytywnie wpływają na organizm człowieka zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Ćwiczenia nie tylko pozwalają na rozciągnięcie mięśni, ale także na rozluźnienie psychiczne i rozładowanie stresu. Nie bez powodu mówi się, że to zajęcia „dla ciała i duszy”.

W ostatnich latach poznaniacy coraz chętniej korzystają z terenów zielonych do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Joga cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a fakt, że do jej uprawiania potrzebna jest jedynie mata, którą łatwo można przetransportować sprawia, że coraz więcej osób wybiera właśnie tę formę aktywności. Szczególnie atrakcyjne są treningi, które odbywają się w centrum miasta, ale jednocześnie nie oznaczają betonowego otoczenia.

Zajęcia w Parku Starego Browaru są darmowe i dostosowane do osób będących na różnym poziomie zaawansowania. Oznacza to, że satysfakcję odczują zarówno ci, którzy trenują regularnie, jak i ci, którzy dopiero chcieliby rozpocząć swoją przygodę z jogą. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą mat do ćwiczeń oraz ubranie się w wygodne rzeczy, które nie ograniczają swobody ruchów. Początek zajęć w każdy wtorek, także dzisiaj, o godzinie 18:00. W przypadku opadów deszczu, trening będzie odwołany.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA