W sobotę rozpocznie się 5. edycja Kulturalnego Starego Rynku

Autor: A. Karczewska fot. materiały organizatorów
REKLAMA

Kulturalny Stary Rynek rozpoczyna swoją piątą edycję. W pierwszym weekendzie na uczestników czekać będzie głównie muzyka - sobota i niedziela to ciekawe koncerty w samym centrum miasta.

Pierwszy tydzień cyklu Kulturalny Stary Rynek rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:00. To wtedy na Dziedzińcu Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej zainaugurowane zostaną Spotkania na Gołębiej. Zofia Miksa Kurowska i Emilia Bartoszewicz, znane jako MIka Baa i Zosia Miksa zaproszą na bardzo klimatyczny koncert „Believe in Magic”.

W niedzielę w godzinach 12:30-15:00 zaprezentują się Sunchine Trio, którzy wystąpią na Odwachu. Z kolei o godzinie 17:00 organizatorzy znów zaproszą na dziedziniec Szkoły Baletowej na „Swingujący Dziedziniec”.

Dzień zakończą Siły Specjalne, czyli interaktywne koncerty z udziałem publiczności na Scenie na Quadro. W trakcie tych wydarzeń muzycy złożeni z profesjonalnych artystów oraz osób potrzebujących pomocy będą zapraszać do wspólnego muzykowania widzów. To zapewnienie dobrej wspólnej zabawy przy jednoczesnej integracji społeczności w różnym wieku.

Tradycyjnie już, Scena na Quadro będzie także miejscem relaksu, wypoczynku i integracji - przygotowane będą tam leżaki i pufy, które staną w specjalnie zaaranżowanej zieleni.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA