W Poznaniu trwa 20. konferencja Polskiego Towarzystwa Prawa Sportowego

Autor: A. Karczewska fot. UMP
REKLAMA

W Poznaniu trwa 20. konferencja Polskiego Towarzystwa Prawa Sportowego, podczas której polscy i zagraniczni specjaliści z zakresu prawa sportkowego rozmawiają o problemach prawnych związanych z uprawianiem sportu i możliwościach ich rozwiązania. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak.

Polskie Towarzystwo Prawa Sportowego działa w Poznaniu od 30 lat. Konferencja odbywa się już po raz 20.

Do stolicy Wielkopolski przyjechali specjaliści z zakresu prawa sportowego z Polski i z zagranicy. W programie znalazły się wystąpienia, a także dyskusja na temat aktualnych problemach prawnych związanych z prawnymi aspektami uprawiania sportu oraz możliwościach ich rozwiązania. Omawiane są również podobne do polskiego Towarzystwa stowarzyszeń i instytucji w dziecinie prawa sportowego w innych państwach.

Jubileuszowi PTPS towarzyszy 100-lecie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w którym Polskie Towarzystwo Prawa Sportowego zostało powołane do życia.

Konferencja rozpoczęła się wczoraj, a w oficjalnej inauguracji udział wział prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak, który objął wydarzenie patronatem honorowym. Konferencja zakończy się dzisiaj.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA