Jest przetarg na budowę oświetlenia na stadionie Warty Poznań

Autor: A. Karczewska fot. PIM
REKLAMA

Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiły przetarg na wykonawcę budowy oświetlenia na stadionie przy ul. Droga Dębińska, z którego korzysta Warta Poznań. Inwestycja jest konieczna do spełnienia przez klub jednego z wymogów licencyjnych I ligii.

Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie musiał przygotować koncepcję projektową, na podstawie której powstanie kompletna dokumentacja projektowa. Następnie będzie mógł wykonać prace budowlane.

Inwestycja obejmuje m.in. budowę czterech wież oświetleniowych o wysokości ok. 25 m, konstrukcji wsporczych do montażu opraw oświetleniowych, pomostów serwisowych wraz z balustradami i drabinami wejściowymi, kontenerowej stacji transformatorowej, instalacji oświetleniowej wraz z oprawami oraz rozdzielnic elektrycznych i kabli zasilających.

Montaż oświetlenia pozwoli na spełnienie przez Wartę Poznań jednego z wymogów licencyjnych I ligii.

W połowie czerwca poznańscy radni przegłosowali poprawkę do budżetu miasta, na podstawie której Miasto Poznań przeznaczy 3,5 miliona złotych na realizację inwestycji na stadionie przy ul. Droga Dębińska.

Zadanie przetargowe odbywa się w formule "zaprojektuj i wybuduj". Potencjalni chętni mogą przesyłać swoje oferty do 17 lipca.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA