Życzenia dla 104-letniej poznanianki

Autor: A. Karczewska fot. UMP
REKLAMA

104 lata - tyle ukończyła w niedzielę pani Miłosława Włódarczak. Życzenia poznaniance, poza rodziną i przyjaciółmi, złożył także zastępca prezydenta Poznania, Jędrzej Solarski.

Pani Mirosława urodziła się 23 czerwca 1915 roku w Poznaniu. Dzieciństwo wspomina bardzo pozytywnie, ponieważ jak zauważa, wówczas ludzie spędzali ze sobą o wiele więcej czasu i często wyjeżdżali na wspólny odpoczynek.

W ostatnich latach, pomimo swojego wieku aktywnie działała w Związku Emerytów i przychodziła na spotkania w Klubie Seniora "Złota Jesień". Regularnie wyjeżdżała także na wycieczki i wczasy.

W niedzielę ukończyła 104 lata. Z okazji urodzin odwiedził ją m.in. zastępca prezydenta miasta, Jędrzej Solarski, a także Wojciech Bauer, dyrektor Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz liczne przyjaciółki jubilatki z Klubu Seniora "Złota Jesień". Te ostatnie przygotowały dla jubilatki urodzinową niespodziankę - wiersz napisany przez Zofię Florek.

Pani Miłosława podziękowała za pamięć.

"Bardzo wszystkim dziękuję za piękne życzenia. Teraz jestem chyba najstarszą mieszkanką osiedla, najstarszą parafianką... Tak to jest, gdy się skończy 104 lata!"
Miłosława Włódarczak
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA